ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ :-)

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΡΧΟΜΕΝΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΚΥΡΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΕΟ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ, ΚΥΡΙΟ ΠΑΝΟ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟ !!!

ΝΕΟΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ,  Ο ΚΥΡΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΡΕΛΑΒΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΡΧΟΜΕΝΗ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ, ΚΥΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΜΠΥΛΗ!!!

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΥΝΕΣΤΙΑΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ :-)

Για μια ακόμη φορά, τελευταία για το σχολικό έτος 2014-2015, ο σύλλογος των καθηγητών μας  συγκεντρώθηκε και αγαπημένοι ανταλλάξαμε ευχές για καλό καλοκαίρι και για καλή συνέχεια με τη νέα διεύθυνση του σχολείου μας, τον κύριο Ζαφειρόπουλο Πάνο και τον κύριο Βλάσση Δημήτριο. Όλα θα πάνε κατ'  ευχήν!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Συγχαίρουμε θερμά τις μαθήτριες και τους μαθητές μας  που είχαν εξαιρετικές επιδόσεις στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2014-2015.
Όσον αφορά τους μαθητές μας που δεν είχαν τις επιδόσεις που περίμεναν τους δίνεται η ευκαιρία για ένα νέο ξεκίνημα, αυτή τη φορά με πιο οργανωμένο τρόπο (Ford).

ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ, 2014-2015

Οι ευχές μας και οι σκέψεις μας θα σας συντροφεύουν.
Καλή τύχη και καλές «πτήσεις» στο μεγάλο ταξίδι της ζωής και με όσα καλά λάβατε, να κάνετε όσο περισσότερο καλό μπορείτε.