Διευθύντρια

ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ

Πάρε τη λέξη μου, δώσε μου το χέρι σου.
Α. Εμπειρίκος

Σε αυτή την ανάρτηση δημιουργήσαμε ένα σημείο εικονικής συνάντησης, ένα βήμα διαλόγου, ένα χώρο ζεστής συζήτησης και νηφάλιας ανταλλαγής απόψεων, ένα εκκολαπτήριο δημιουργικών ιδεών, ένα πεδίο συνάντησης μαθητών και καθηγητών, μια πρόταση συμμετοχής και ομαδικότητας. Ελπίζουμε η ιστοσελίδα μας να αποτελέσει ένα χώρο επικοινωνίας, κάτι σαν εικονικό προαύλιο.
Αυτός ο ηλεκτρονικός χώρος ανήκει σε όλους και όλοι οι καθηγητές, οι μαθητές αλλά και οι απόφοιτοι μπορούν να συμμετέχουν με κείμενα, φωτογραφίες, σχόλια, ή προτάσεις για τη βελτίωσή του. Γράφουμε όλοι! Στείλτε στο mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  του συνάδελφου Παύλου Κατσούλα, χημικού,  που φροντίζει την ιστοσελίδα και το δικό σας κείμενο.

ANNA ZEΡΒΑ

Post your comments...